Semináře a workshopy

Semináře a workshopyZoss Language Services jsou vytvořeny tak, aby rychle a efektivně maximalizovali tématickou výuku. Před důležitým setkáním, prezentací či jednámím si studenti mohou v krátké době osvojit a upevnit gramatické struktury a slovní zásobu a připravit se na jejich okamžité užití v praxi.

Naše semináře nejsou pouze dobře organizované a zaměřené na cíl výuky, ale jsou především zábavné a plné energie, aby studenty udržely čilé a ve střehu po celou dobu workshopu.
 
Zde jsou příklady seminářů a workshopů, které byly v minulosti v naší nabídce:
Prezentace: studenti navrhnou svůj vlastní produkt či služby a následně je prezentují. Opakovaně nacvičujeme techniky, instruujeme a vedeme studenty k tomu, aby se stali sebevědomými řečníky. Síla slov není nikdy tak významná, jako při prezentaci. Naši učitelé jsou sami úspěšnými řečníky – kdo jiný, než lektoři?
 
Pracovní pohovor: ZLS nabízí na požádání kurzy pro jednotlivce, kteří se v co nejkratší době potřebují připravit na pracovní pohovor. Naši lektoři Vás naučí, jak se "prodat". Pokud plánujete odchod do zahraničí, vřele doporučujeme zaregistrovat se do jednoho z našich kurzů.
 
__________________________________________________________________________________________
 
Pro více informací o struktuře kurzu a o cenách Seminářů a workshopů prosím kontaktujte Zoss Language Services.
Pokud Vaše společnost uvažuje o zadání poptávky či výběrového řízení, velice rádi Vám poskytneme naši detailní nabídku služeb. Kontaktujte nás, prosím, zde.

Aktuality

     Free Trial Lessons!